Z lásky k webu

Pište o tématu,se kterým máte šanci uspět

16. dubna 2009 v 8:27
V dnešní době už nemáte žádnou šanci uspět s blogem např. o Tokio hotel. Najděte si téma,které ostatní nemají,na které je malá konkurence. Téma,u kterého dokážete přijít s něčím novým.

A když už máte blog o něčem,o čem všichni ostatní,dejte na něj alespoň něco jiného,než ostatní. Pokud už jste si založili blog o TH a tento článek čtete až teď a pokud chcete být úspěšní,nesmíte tam mít to co ostatní. Takže smažte fotky Bill a Toma,které stejně nejsou vaše a vymyslete něco nového.

Specializace


V dnešní době vyhrávají specializované weby. Chcete mít katalog webových stránek? Těch je tolik,že nemáte moc šancí... Uslyšíte "specializuj!",vyberete si tedy jednu kategorii a ostatní zrušíte. Bude z vás řekněme Katalog webů o kultuře. To je málo. Uslyšíte "specializuj!",uděláte si Katalog webů o hudbě. Málo. Katalog webů o metalu. Málo. Katalog webů o heavy metalu. Málo. Katalog webů o Manowar. Správně,teď je dost specializovaný.

Taky nový vyhledávač nemá na trhu šanci. Kdyby se ale specializoval na něco originálního,možná ano. Například Vyhledávač rss,vyhledávač flashe,vyhledávač,který umí vyhledat jenom tři výrazy,ale dobře...

Chcete založit komunitní server? Tak nesmí mít všechno. Vhněte se stusům. Chcete komunitu fotografů? Už někde bude. Založte si web,kde půjdou nahrávat jen fotky červených ponožek a možná máte šanci.

Ps.: Nesnáším Tokio hotel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama